svadobný účes - svadobne ucesy - svadobny uces - svadobny účes - svadobny učes - svadobne doplnky - svadobné učesy 2019 - svadobný účes 2019 - svadobné doplnky - svadobna celenka - svadobne celenky - uces pre nevestu - svadobny uces 2019 - svadobny uces kratke vlasy - svadobne ucesy pre polodlhe vlasy - svadobne ucesy rozpustene vlasy - svadobné účesy dlhé vlasy - svadobné doplnky pre nevestu - svadobný účes dlhé vlasy - spolocensky uces drdol - svadobne ucesy drdol - svadobne ucesy s korunkou - ucesy svadobne - jednoduchý svadobný účes - ucesy svadba - svadobny drdol - svadobné účesy polodlhé vlasy - svadobné účesy z dlhých vlasov - jednoduché svadobné účesy - svadobne ucesy fotogaleria - spolocensky uces na kratke vlasy - svadobné účesy z krátkych vlasov - svadobný účes polodlhé vlasy - venček na hlavu - spolocensky uces rozpustene vlasy - svadobne ucesy pre kratke vlasy - svadobné účesy pre dlhé vlasy - lezerny spolocensky uces - svadobny uces cop - jednoduchy svadobny uces

Svadobný účes

Svadobný účes z dlhých vlasov

Dlhé vlásky majú krásky 🙂 A z nich sa veru svadobné účesy robia najľahšie – buď vílovské lokne s venčekom, alebo aj rôzne drdoly, doplnené korunkami, čelenkami, závojom. V tejto pinterestovej nástenke nájdete romantické svadobné účesy z dlhých vlasov.


 

Svadobný účes z krátkych vlasov

Máte krátke vlasy a neviete aký účes na svadbu? Krátke vlasy majú podľa mňa odvážne ženy, ktoré vedia kým sú. Majú preto dostatočné sebavedomie na prostejšie šaty, prostejší účes, ale aj dávku extravagancie v podobe veľkého kvetu vo vlasoch, fascinátora, či krátkeho sieťkovaného závoja, klobúčika. Nechajte sa nimi inšpirovať. 

Svadobný účes s korunkou alebo čelenkou

Ak hľadáte rôzne doplnky pre nevestu, družičky, či svadobnú mamu nakuknite do našej kategórie Svadobný účes – nájdete tu rôzne štrasové korunky a vlásenky, ktoré sa používajú do svadobných účesov – kvietky, perličky, biele a aj farebné. A ako ich použiť vás môže inšpirovať naša pinterstová nástenka s účesmi s korunkou – práve čelenka alebo korunka môže byť veľmi zaujímavým prvkom – účes ako z obdobia secesie, z obrazov Alfonza Muchu alebo čelenka skombinovaná so závojom. Pekne doplní nielen rozpustené dlhé vlasy ale aj drdol.


 

Svadobný účes so závojom

Ste romantička, čo trvá na svadobnom závoji? Túto nástenku svadobných účesov sme vytvorili pre inšpiráciu, ako všeliako môže byť závoj upevnený – pod drdolom, nad drdolom, na celej tvári, dlhý závoj aj s vlečkou alebo kratučký sieťkový závoj pre vintage look… Možno vás obrázky uistia v tom, aký účes ste si vysnívali na svojej svadbe mať. Veď kto by nechcel byť zahalený rúškom tajomstva, ako Popoluška na plese za červánkovým závojčekom?


 

Svadobný účes s venčekom

Hľadáte inšpirácie na svadobný účes a vysnívali ste si vo svojich vlasoch vienok? Chystáte na čepčenie po polnoci? V tejto pinterestovej nástenke sme sa zamerali práve na svadobné účesy plné kvietkov. Už máte vybraný vienok? Najkrajšie slovenské venčeky a party podľa mňa vyrába Magaela – skúste si naťuknúť jej meno na sashe. Okrem nádherných kvetových kombinácií jej galéria vyniká aj unikátnymi fotkami, kde fotí nielen krásky – ale aj bielovlasú staršiu pani, myslím, že niekde písala, že je to jej mamina. Takto chcem zostarnúť a s venčekom sa po záhrade prechádzať!