O autorke webu

Internet je moje digitálne ihrisko. Kedysi dávno, keď začalo sashe – možno si ešte niektoré pamätáte, bolo možné robiť kolekcie sashe vecičiek. Tieto kolekcie rozprúdili život, pretože ich ľudia sledovali, lajkovali a najradšej zo všetkého kombinovali vecičky, čo sa k sebe hodili, dávali kolekciám zasnené mená… Áno aj dnes sú ešte na sashe tieto kolekcie, ale zďaleka už nie tak populárne a sledované ako kedysi. Pretože oveľa viac do popredia vstúpil obrázkového sveta Pinterest, Instagram…

Mne tá radosť z vytvárania kolekcií pekných vecičiek zostala doteraz, len si vytváram vlastné digitálne ihriská na ktorých sa hrám, je pravdou, že s cieľou trochu ich monetizovať. Cez affiliate marketing. Čo to znamená, čo to je?

Čo je to affilate marketing?

Stránka Svadobné náušnice  je zameraná na propagáciu a podporu predaja.

Vyberám, triedim a odporúčam produkty podľa skúseností s eshopmi, podľa recenzií od kupujúcich.

Nie som však dovozca ani predajca tovaru. Nezodpovedám za realizáciu objednávok, ani za reklamácie.  Mojou úlohou je iba nasmerovanie zákazníkov do eshopov.

Som zaevidovaná  v affliate sieti Dognet.sk a affiliate sieti CJ.com ako Publisher.  Stránka Svadobné náušnice  je zameraná na propagáciu a podporu predaja produktov z eshopov od Inzerentov z týchto affliate sietí.

Ako funguje affiliate marketing?

 • Vytváram čosi ako katalóg svadobných vecí.
 • Produkty na stránke sú naimportované z XML feedov – súborov s produktami, ktoré poskytli Inzerenti (rôzne eshopy) do affliate sietí Dognet.sk alebo CJ.com.
 • Prehľadám tieto inzerentské eshopy: Aký tovar poskytujú? Vyberám pre vás iba tovar, ktorý by som si vybrala sama. Starostlivo vyberám, ktoré produkty budem propagovať a ktoré nie… nezaujme ma úplne každý Inzerent, ktorý ponúka svoje produkty v affiliate sieťach.
 • Rovnako starostlivo si overujem recenzie na Inzerentov: Ako spoľahlivo a rýchlo realizujú objednávky? Majú tovar skladom?…
 • Keď nájdete tento katalóg, a niektorý produkt vás zaujal, po kliknutí na tlačidlá v popise produktu budete presmerovaný priamo na stránku eshopu, kde sa daný produkt predáva.
 • Vaša prípadná objednávka tovaru bude realizovaná priamo cez stránku daného eshopu, kam ste boli presmerovaný.
 • V prípade, že uskutočníte objednávku cez daný eshop, poznačí sa zrealizovanie objednávky aj v informačnom systéme Dognet.sk alebo CJ.com (iba jej suma a číslo objednávky).
 • Ak Inzerent (eshop) objednávku schváli ako zrealizovanú a zaplatenú, Publisherovi je v affliate sieti pripísaná dohodnutá provízia za privedenie zákazníka. Zvyčajne sa provízie schvaľujú až po uplynutí lehoty na vrátenie tovaru.

Affiliate marketing je teda forma reklamy. Spôsob ako prepojiť zákazníka s eshopom. Tento spôsob môžu využiť vo veľkej miere blogeri, facebookoví alebo instagramoví influenceri alebo youtuberi. Ak odkazujú na produkty Inzerentov (eshopov) z affliate sietí a pomôžu priviesť Inzerentom (eshopom) nových zákazníkov, môžu získať za to provízie.

Čo je najväčší prínos stránky?

 • Vytváram katalóg spoločenských šiat z rôznych eshopov na jednom mieste.
 • Prinášam aktuálnu ponuku  spoločenských šiat na svabu ako aj svadobných doplnkov a svadobných dekorácií zo slovenských eshopov na jednom mieste.
 • Snažili sme sa štruktúru webu navrhnúť tak, aby boli produkty ľahko porovnateľné a ľahko vyhľadateľné.
 • Prinášam skúsenosti prostredníctvom recenzií produktov.
 • Snažím sa publikovať čo najviac článkov s užitočnými informáciami, ktoré hľadáte pri príprave na svadbu – či už ako hosť, či už ako nevesta a ženích..
 • Na budovaní obsahu každý deň pracujem a vylepšujem ho.

Kontaktujte nás:

Máte nejaké otázky? Napíšte nám na info@mudramama.sk alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár.
Takmer vždy odpíšeme najneskôr do nasledujúceho pracovného dňa a niekedy sa nám podarí odpovedať aj do hodiny.